Kontakt

Ikon Klub & Erhverv ApS
Platinvej 69A
DK 6000 Kolding

Åbningstider:

Man-tors 8.30-16.00

Fre 8.30 - 15.00
 

CVR 36468726

Afdeling Esbjerg

Malervej 9
DK 6710 Esbjerg V

 

Åben efter aftale. 

 

Vores fantastiske team

Vi glæder os til at høre fra dig 

Martin Knudsen

Salg til virksomheder
martin@ikon.dk

+45 53 64 53 88

Kasper Sørensen

Salg til klubber, efterskoler og virksomheder
kasper@ikon.dk

+45 20 89 53 10

Dan Frederiksen

Salg til klubber, efterskoler og virksomheder
dan@ikon.dk

+45 23 66 30 44

Michael Benkjer

Michael Benkjer

Salg til klubber, efterskoler og virksomheder
michael@ikon.dk

+45 27 85 27 73

Peter Bonnichsen

Ordre ansvarlig
peter@ikon.dk

+45 23 26 65 60

Cathrine Fink Mikkelsen

Call ass.
info@ikon.dk

+45 30 13 40 22

Mette Rizak

Mette Lund Rizak

Marketing assistent
mette@ikon.dk

 

Kontakt